„Ne, není to ono,“ říkáš si. Hrabeš se ve skříni a ráda bys, aby se tvůj šatník trochu obměnil, rozsvítil. A co teprve, když dojde na boty. To už je hotová tragédie. Pár od loňska už je pořádně sešlapaný. Zkrátka a jednoduše je na čase přivítat letošní podzim novým nákupem. Začni od bot, protože boty jsou základ.

Skvělá volba pro sychravý den

Už dávno není počasí na nějaké letní sandálky. Počasí nám přidělává vrásky na čele. Déšť, vítr, padající listí. Proto nastává čas vyrazit v pořádných botách, v nichž se budete cítit dobře. Neprofouknou, nepodklouznou, když naprší. Nikde nebudou tlačit, nohy v nich budou jako v bavlnce. Že o takových nevíš? Ale ano, na dámské boty Vans je najdeš. Můžeš zkusit buď černou klasiku, nebo klidně červenohnědou, letos jsou totiž tyhle odstíny mimořádně v kurzu. Je jenom na tobě, co máš raději.

Podzim

Zkus červenou s šedou

Když už ses vrhla na ty boty, klidně můžeš pokračovat. Nejde totiž jenom o boty do města, do práce. Určitě máš spoustu volného času a chodit na dámskou jízdu ve sto let starých a sešmajdaných keckách je prostě a jednoduše ostuda. Když ale prozkoumáš dámské tenisky Nike určitě tam najdeš model, který tě osloví, a kámošky prasknou vzteky, až ho na tobě uvidí. Příjemné jsou hlavně různé barevné kombinace, třeba různé odstíny červené s šedou. Hezky ladí k sobě, ovšem můžeš si vybrat i jiné varianty.

Parádní bambulka nadchne

Nebavme se ale jenom o botách. Brzy nastane zima a tys nebyla moc spokojená ani se svojí sbírkou zimních věcí a doplňků. V tom starém kulichu, který se vloni srazil, ti pěkně mrznou uši. Když si ale prohlédneš módní doplňky New Era, uvidíš tam pěknou červenou čepičku s bambulkou, která dokonale vystihuje současné módní trendy. Červená je totiž letos obrovsky in. Bude ti slušet, nádherně tě zahřeje a kámošky budou jenom tiše zírat..