Na ruce se vám lidé dívají každý den. Když nejsou upravené, sami sebe tím v očích druhých degradujete. Možná si o vás říkají, že jste „šmudla“, která se o sebe neumí postarat. Nedopusťte to! Mít upravené nehty není složité, nádherné gelovky si doma vytvoříte za několik minut. Vyberte si jeden ze 2 postupů a jděte na věc.

Klasické gelové nehty a postup

Když vaše přírodní nehty nejsou kvalitní, nemají hezký tvar a také v případě, pokud chcete mít delší „drápky“, oceníte klasické gelové nehty. K jejich aplikaci budete potřebovat UV lampu, podkladový gel, barevný vrchní gel, nehtové tipy a lepidlo. Nejdříve musíte z nehtů dostat nečistoty a mastnotu, uděláte to pomocí čističe a vatového tampónku. V dalším kroku upravte kůžičku a tvar nehtu, poté přilepte tip a zkraťte do požadované délky. Následuje aplikace gelu a jeho následné vytvrzení v UV lampě. Barevného gelu stačí jen malé množství. Jestliže nemáte zkušenosti, nejdříve si modeláž vyzkoušejte na samotných tipech.

Gelové nehty

Snadněji s gel lakem

Pokud je na vás klasická aplikace moc složitá, nebo když chcete ušetřit čas, vsaďte na gel lak. Nanáší se jen v jedné vrstvě a vydrží také hodně dlouho. I gel lak musíte nechat chvilku vytvrdit v UV lampě.

Jděte do výraznosti

S gelovými nehty si pohrajte. Užijte si nepřeberné barvené možnosti. Hitem jsou neonové barvy či aplikace několika odstínů jedné barvy na jednotlivé nehty jedné ruky. Trendem jsou fialová a růžová, společně s nimi ještě barva marsala. Buďte hravá. Kupte si speciální zdobící pero s kuličkami. Jemnější částí kuličku naberete, tou větší ji snadno aplikujete. Vykouzlíte tak snadno ještě zajímavější vzhled. Použijte také kamínky, samolepky a nehtové přívěsky. Fantazii se meze nekladou.

TIP: vše potřebné sežnete v internetovém obchodě www.magicnails.cz. Prodávají i kompletní sady na modeláž nehtů. Když se v obchodě zaregistrujete, získáte jako odměnu slevu 5 % na všechny produkty.