Trávíte každý den několik hodin sezením u počítače a hleděním do monitoru? Nebo často sledujete televizi, řídíte nebo se celou pracovní směnu pohybujete pod umělým osvětlením? To všechno jsou faktory, které mohou oslabovat váš zrak. Co se může stát? Vaše oči mohou být citlivé, často slzet a pochopitelně se může horšit i vidění. O svůj zrak byste měli pečovat a to i v případě, že ještě žádné problémy nenastaly. Prevence je nejlepší lék. A jak o oči pečovat?

Správná strava, čistit oči i doplňky stravy

Pro oči je důležitou látkou karoten. Ten zlepšuje vidění a zabraňuje rychlému stárnutí očí. Oči byste si měli také často čistit. Šetrné oční kapky před spaním mohou oči uklidnit, aby byly na další den připravené. Velkým pomocníkem může být i vhodně zvolený doplněk stravy pro prevenci zraku. U doplňků stravy je důležité, aby obsahovaly více důležitých látek pro oči, ideálně v přírodní podobě bez chemických úprav.

Betavid se světlíkem lékařským je přesně takový

Přesně takovým produktem je například Betavid se světlíkem lékařským. Tento doplněk stravy je vyroben z látek čistě přírodních ve formě extraktů. Produkt neobsahuje lepek, syntetická barviva, aromata ani konzervační látky. Jedná se o kombinaci čtyř základních látek, které pomáhají zraku nejvíce. Jakých? Základem je extrakt ze světlíku lékařského, betakarotén, extrakt z borůvek a extrakt z červeného vína. Všechny tyto látky jsou pro oči důležité. Nikdy ale nezapomínejte na to, že se o své oči musíte dále starat. Nezapomínejte na vyváženou stravu a na pravidelné čištění očí.

BETAVID se světlíkem lékařským

Betavid je ryze českým produktem

Nemáte rádi, když nevíte, co je v tabletách a kdo vlastně doplněk stravy vyrobil? Obsah tablet Betavid již znáte. A jedná se o ryze český produkt od společnosti Naturvita, a.s. Tato společnost patří mezi nejznámější výrobce doplňků stravy v České republice. Betavid se světlíkem lékařským můžete koupit i v pohodlí svého domova, například na e-shopu gigalekarna.cz.