Těšíte se už nyní na nadcházející vánoční atmosféru? Máte rádi ducha Vánoc, kdy ulice jsou plné vánočních výzdob a i sousední domy jsou krásně zářivé a nazdobené? Nikdy jste nevěnovali příliš času a úsilí výzdobě vašeho domu, ale letos byste to chtěli změnit? Máte šanci. Ukažte sousedům, že i vy dokážete svůj dům vánočně rozzářit.

Připravte se už nyní a vše naplánujte

Právě nyní je ideální čas přemýšlet, jak a čím svůj domov vánočně vyzdobíte. Nic se nemá uspěchat. Kdybyste na poslední chvíli ledabyle kupovali ozdoby a osvětlení, nemusel by být výsledek dokonalý. Nechte si vše projít hlavou, poraďte se se svou rodinou a naplánujte vše tak, aby výsledek byl perfektní. A když si nebudete vědět rady, nezoufejte. Podívejte se na inspirace vánoční výzdoby. Podle předlohy určitě vyberete nejlepší řešení pro váš dům.

Světla jsou základ

Vánoční dekorace v oknech, doplňky na zahradě, na střeše nebo na okapu, to vše k vánoční výzdobě patří. Musí být vidět i ve dne, ale největší kouzlo přichází v noci, kdy ve tmě dekorace na domě září a zkrášlují ho. Elegantní vánoční osvětlení je základem výzdoby. Myslete ale na to, že méně může znamenat více. Někdy je lepší jen jemně obtáhnout rysy domu a zvýraznit detaily. Když by bylo osvětlení moc, mohlo by působit rušivým dojmem. A letošním hitem je bílá barva.

LED světelná síť

Co vše je v nabídce?

Nabídka vánočního osvětlení je velmi pestrá. Základem je kvalitní LED venkovní vánoční osvětlení. LED osvětlení výrazně září, má čisté barvy a nespotřebuje tolik elektřiny. A co vše se dá koupit? Základem jsou LED řetězy, ty se hodí na obrysy domu. Do oken se hodí svítící dekorace, například světelné padající kapky, hvězdy a další. Na okapy pak LED krápníky. A nezapomeňte na světelné dekorace na vaši zahradu.