Každá maminka chce pro své miminko jen to nejlepší – zabezpečit prvotřídní komfort a postarat se o děťátko, které je středem jejího vesmíru. Ne miminka, to maminky jsou náročné. A pro všechny takové pečující maminky je tady Tinky – tak trochu jiný eshop.

Co Tinky nabízí?

Každá z nás ráda nakupuje. A co teprve, když se jedná o naše miminko. Pokud jste zatím nenašla místo, kde najdete vše pohromadě, pak vyzkoušejte Tinky. Široký sortiment pro miminka i rodiče na jednom eshopu? Jde to, Tinky je toho důkazem.

Holandské aukce

Jednou z výhod eshopu Tinky je možnost zažít nějaké to napětí a utéct ze stereotypu. K tomu vám jednoznačně pomůže možnost účastnit se holandské aukce. Vydražte si originální dárek pro své dítko za tu nejlepší cenu. I nákupy mohou být zábavné. Na to říkáme – proč ne?

Tinkáyda

Na Tinky se opravdu nudit nebudete. Mrkněte na Tinkyádu. Jde o zajímavé nabídky, které jsou časově omezené. Získat můžete hodnotné kousky jako dárek k nákupu. Určeno pro všechny maminky, které zkrátka nechtějí utrácet zbytečně.

List přání

Také si někdy říkáte, že bylo dost všech těch nevhodných dárků, kterými vás i vaše miminko zahrnuje příbuzenstvo? Naštěstí je tady unikátní List přání. Přináší jedinečnou možnost získat do vaší domácnosti jen to, co skutečně využijete. Jak na to? Jednoduše si přidejte do Listu přání zboží, jakobyste jej přidávala do nákupního košíku. Rodina nakonec ocení, že nebude nucena vymýšlet nové a nové originální dárky.

Sortiment

Ať už nakonec hodláte koupit kouzelný kojenecný overal od Tinky či kojenecké body od Tinky a k tomu samozřejmě kosmetiku nebo špičkové chůvičky, vše za velmi příjemné ceny seženete na Tinky.

Kojenecké body

Nechybí ani věci do domácnosti nebo hračky. Až si nakonec říkáme, že Tinky nenabízí vše pro dětský úsměv, ale donutí usmívat se také nás – maminky.