Norsko láká i ty nejnáročnější cestovatele, aby objevovali dokonalost přírody, působivých fjordů nebo majestátních velryb. Sníte i vy o takové dovolené? Pak můžete využít poznávací zájezd či dovolenou s profesionály. Klidně i na míru. Na koho se tedy obrátit?

Poznávací zájezd

Jednou z možností, jak se vydat do Norska, je právě poznávací zájezd. Nejenže můžete vzít své blízké a užít si nezapomenutelná dobrodružství s těmi, které máte rádi, ale současně nepřijdete ani o služby průvodce. Poznávací zájezdy se totiž soustředí právě na ty nejlepší norské magnety, které rozhodně nechcete propásnout. Výhodou poznávačky je především možnost nepřijít o žádnou zajímavost a sbírat informace přímo na stříbrném podnose – tedy od zmíněného průvodce. Zájezd se hodí pro všechny nejen informací a poznání chtivé. Jde o zajímavou variantu, jak strávit dovolenou jinak než na pláži.

Dovolená se vším všudy

Dovolená snů může začít tím, že si vyberete ten správný termín. Do Norska se můžete vydat kdykoliv. V létě si užijete svěží atmosféru, v zimních měsících okusíte tu pravou severskou zimu. Chcete vidět polární záři? Proč ne, co takhle dovolená na míru? Individuální dovolená se přizpůsobí vám a vašim požadavkům, přesto si můžete nechat poradit s itinerářem svých cest. O komfort nepřijdete a uvidíte, co vidět chcete.

Norsko

Svěřte se profesionálům

Pokud si letos nevíte rady s Vánoci nebo se jen chcete odměnit mimořádnými zážitky, pak můžete začít přemýšlet nad cestou do Norska. Cestovní kancelář Via Marpi se řídí jasným heslem: nepřizpůsobujte se požadavkům a pravidlům cestovky. A tak vzniká možnost nastavit si cestování podle svého přání. Cestovat na sever tak může prakticky kdokoliv. Jestliže se rozhodnete sáhnout po zážitcích, které Norsko přináší, doporučujeme právě spolehlivé odborníky na Norsko, kterými Via Marpi bezesporu jsou.