Domů Ostatní 5 kroků, jak používat pleťovou masku

5 kroků, jak používat pleťovou masku

od admin

Masky na obličej jsou jedním z nejoblíbenějších produktů pro péči o pleť. Jsou snadno použitelné, užijete si s nimi zábavu a především mají vynikající výsledky. Nejlepší na jejich používání je pocit čisté a vyživené pleti už po jediném použití.
krásná pleť
Možná vás napadne, opravdu by měli všichni používat pleťovou masku? Rozhodně. Masky na obličej fungují jako perfektní ošetření pleti, které vám pomůže s péčí o pleť. Kvalitní obličejová maska ​​hydratuje pokožku, odstraňuje přebytečný maz a zlepšuje vzhled pórů. Skvěle navíc odstraní nečistoty. Další výhodou pleťové masky je příjemný pocit hýčkání jako v lázních z pohodlí vašeho domova.

Zdravý režim péče o pleť zahrnuje cykly denní a týdenní péče. Masku na obličej lze používat jednou týdně, ale můžete ji používat častěji, v závislosti na typu vaší pleti.

Relaxace

Masky na obličej nenabízejí jen zlepšení celkového vzhledu vaší pokožky, mohou být také poměrně terapeutické. Když do nich přidáte aromatické a éterické oleje s vůní bylinek, jako je máta a rozmarýn, může maska ​​na obličej povzbuzovat vaše smysly. Používání pleťové masky by nemělo být považováno za luxus. Vyhraďte si pravidelně trochu času pro sebe. Dejte si horkou koupel, zapalte svíčky a nechte působit kouzlo masky. Vychutnejte si smyslový zážitek, který nejen uvolní mysl a ducha, ale také vám zanechá pohádkově vypadající pleť.

pleťová maska

Hloubkové čištění

Jistě, každodenní čištění pomáhá odstranit nečistoty, mastnotu, make-up a nečistoty z povrchu kůže. Věděli jste však, že správné použití masky vede k očistnému procesu na zcela nové úrovni? Pouze dobrá pleťová maska ​​může pomoci odstranit nečistoty, které se schovávají pod vrchními vrstvami epidermis. Někteří lidé říkají, že jejich kůže prochází „detoxikací“, když používají masku, protože všimnou změn v pokožce. Masky jsou neuvěřitelně účinné v tomto hlubším čistícím procesu, který vede ke zlepšení vzhledu pórů, které můžete vidět a cítit.

Uvolněte póry

Maska s obsahem jílu pomáhá odstraňovat nečistoty a absorbovat přebytečný maz. Pomůže také odstranit nahromaděné odumřelé kožní buňky, které se hromadí na kůži. Když odstraníte všechny zbytky z povrchu pokožky, pomůže to také ucpání pórů. Všichni víme, že ucpané póry nepřinesou nic jiného než potíže. Nečistoty uvíznou v pórech a dostanou se hluboko do pórů, kde se mohou množit bakterie.

Jakmile bakterie začne růst, je to problém pro naši pokožku, protože brzy se objeví pupínek. Pravidelné používání pleťové masky pomáhá udržovat povrch pokožky čistý a naše póry volné.

Zářící pleť

Masky, zejména ty, které obsahují mátu, mohou pomoci stimulovat krevní oběh. Proces usychání masky na kůži a začínající ztuhnutí spolu s odstraněním masky způsobuje expanzi krevních cév v kůži. Tím je zajištěno celkové zlepšení tónu pleti. Zůstane vám jemnější a hladší vzhled a všimnete si také zářivého a svěžího vzhledu.

Pomáhá celkové péči

Maska pomáhá všem ostatním výrobkům pro péči o pleť pracovat efektivněji. Pokud chcete, aby vaše denní pleťové vody, sérum a noční produkty byly absorbovány kůží rychleji a hlouběji, pak je nutná pleťová maska. Pravidelným maskováním můžete zajistit, že vaše tonizující, hydratační a ochranné produkty budou mít lepší výkon a poskytnou vám výsledky, kterých chcete dosáhnout, mnohem rychleji.

Naneste masku na obličej v 5 jednoduchých krocích

Krok 1: Připravte se na nepořádek

Pokud při relaxaci ve vaně použijete pleťovou masku, nemusíte si dělat starosti s nepořádkem. Můžete si namazat obličej, krk a hrdlo a relaxovat. Pokud nemáte čas na koupel, pak si stáhněte vlasy z čela. Nezapomeňte si obléct pohodlné oblečení, které se může ušpinit. Je pravděpodobné, že při použití masky uděláte nepořádek.

Krok 2: Začněte s čerstvě vyčištěnou tváří

Před nanesením masky použijte denní čisticí prostředek k odstranění všech nečistot na povrchu, mazu a make-upu.

Krok 3: Vlhkýma rukama naneste masku přímo na vlhkou pokožku

Nikdy masku nemačkejte přímo do pokožky, jemně ji nanášejte v silnější vrstvě. Vyhněte se oblasti očí, nosním dírkám a pokračujte na krk. Není nic horšího než mladě vypadající tvář a starý vrásčitý krk, že?

nanášení pleťové masky

Krok 4: Počkejte

10 minut můžete relaxovat, upravovat vlasy, kontrolovat svůj e-mail – cokoli chcete. Jen buďte svědomí a postupujte podle pokynů. Pokud se v pokynech říká, že byste měli nechat masku působit až 15 minut, pak je třeba to udělat. Výhody produktu jsou vázány na návod k použití. Určitě je sledujte přesně.

Krok 5: Pečlivě masku odstraňte

Masky jsou navrženy tak, aby přilnuly k pokožce. Masku jemně umyjte velkým množstvím vody a hadříkem na mytí.

Související

Váš názor