Domů Ostatní Aby vás nehoda nesrazila na kolena

Aby vás nehoda nesrazila na kolena

od admin

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Člověk si jen nerad připouští, že nebezpečí nečíhá pouze na rušných ulicích velkoměsta, kde jsou obecně více vnímány pocity ohrožení, ale i za zdmi vlastních domovů, kde se obyvatelé cítí v naprostém bezpečí. O to větší je šok, když se něco semele.

Jak je výhodné mít pojištěnou domácnost, každý pozná, až mu osud nadělí nějakou tu nepříjemnou lekci. Ať už jde o vyloupení, krádež, poškození povětrnostními vlivy, nešťastnou náhodu nebo vandalismus, vyplatí se mít „eso v rukávu“, které pomůže snížit škody a minimalizovat důsledky.

Zloděj

Základní i katastrofická rizika

Může se to stát každému z nás. Do domu uhodí blesk, zkratuje vám díky přepětí elektrika, vykradou vás nebo vás vytopí soused. Událostí, které mohou poškodit váš majetek a snížit váš osobní komfort, je nespočet. Oproti jiným ústavům nabízí ERGO pojišťovna výhodu obsahu základních i katastrofických rizik v ceně. Dosáhne na celé spektrum událostí, které nikde jinde za standardních podmínek nezískáte.

Pojistka na blbost

Milým bonusem je pak pojištění odpovědnosti grátis. Takzvaná pojistka na blbost dokáže doslova zachránit krk v situacích, jež mohou mít nedozírné následky. Rozbili jste nechtěně v obchodě zboží za desítky tisíc? Poškodili jste nešťastnou náhodou vzácný obraz s historickou hodnotou? Způsobili jste škodu sousedovi svým neopatrným zacházením? Pojištění občanské odpovědnosti se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná a chrání spolu s pojištěným automaticky i celou jeho rodinu.

pojistka na blbost

Chcete nadále usínat v klidu a nebát se toho, co vám přinese příští den? Neváhejte a pojistěte se. Veškeré ujednání lze sjednat on-line formou, bez zbytečné byrokratické zátěže. Pojistit si domácnost on-line zvládne průměrně zdatný uživatel internetu. Stačí k tomu znát jen výměru metrů čtverečních své obytné plochy.

0 komentář

Související

Váš názor