Domů Ostatní Black Friday se blíží. Slevové kupóny však zaručují levné nákupy kdykoliv

Black Friday se blíží. Slevové kupóny však zaručují levné nákupy kdykoliv

od admin

Už tradičně se v předvánočním čase můžeme těšit na tzv. Black Friday. Tento anglický název mu zůstává, jelikož k nám přišel z Ameriky, všichni však nejspíš tušíte, o co jde. Na černý pátek nabízí kamenné obchody i e-shopy spoustu slev, někdy i dopravu zdarma nebo další akce.

Slevy na Black Friday nabízí především velké a známé obchody a černý pátek si různě prodlužují. Někdy mají slevy celý víkend, nebo dokonce po celý týden. Letos připadá černý pátek na 29. listopadu, tak si toto datum pečlivě zapamatujte. Do té doby máte ještě čas vymyslet, jaké dárky objednáte.

Nemusíte čekat na černý pátek

Víte už teď, co chcete nakoupit? Pak je zcela zbytečné čekat až na konec listopadu. Black Friday má totiž jednu podstatnou nevýhodu. Znají ho všichni. Nákupní centra jsou v tento den plná lidí, a to nejlepší zboží z e-shopů je vyprodáno někdy i během pár minut. Lidé si totiž neváhají počkat třeba do půlnoci, kdy akce začíná platit, aby jim nabídku nikdo nevyfoukl. Navíc může být delší doba dodání, protože přepravní společnosti i pošta jsou v tomto období zahlceny balíky. Nakupte proto raději teď. Najděte si slevový kupón na Datart či jiný známý e-shop a získejte slevu třeba ještě dnes.

slevový kupón

Slevové kupóny najdete po celý rok

Slevové kupóny vám ostatně přijdou vhod i v opačném případě, když Black Friday zmeškáte. Sehnat se dají po celý rok, každý větší e-shop čas od času nějaké zveřejňuje. Například slevový kód na SAM73.cz aktuálně umožňuje získat zboží s 3% slevou. I to je lepší než nic. Jiné nabídky jsou ovšem ještě výhodnější.

Jestli tedy chcete nakoupit vánoční dárky za nejnižší ceny, plánujte. Zjistěte si, jaké obchody se zapojí do Black Friday, podívejte se na slevové kupóny. Co je možné nakoupit díky slevovým kódům levně už teď, pořiďte. Zbytek vyřešíte 29. listopadu.

0 komentář

Související

Váš názor