Domů Kosmetika Dvojitá brada – podbradek

Dvojitá brada – podbradek

od jezzina

Podbradek nebo dvojitá brada určitě není něco, co by nám přidávalo na půvabu. Jen málokdo se však této zradě vyhne, především proto, že včas nemyslíme na prevenci. Když už jednou dvojitou bradu máme, je náprava velice těžká. Přesto však stojí za pokus.

Jak na dvojitou bradu

  • Především denně omýváme šíji kvalitním mýdlem, opláchneme ji teplou i studenou vodou, bez zbytečného tření osušíme ručníkem a jemně vklepeme výživný krém.
  • Jednou týdně pak namočíme ručník do hodně teplé vody a vyždímaný omotáme kolem krku. Zábal necháme působit asi minutu a na stejnou dobu jej vyměníme za studený. Proceduru opakujeme alespoň třikrát a závěrem ošetříme pokožku kvalitním krémem.
  • Kromě toho je třeba chodit se vzpřímenou hlavou a spát na co nejrovnějším lůžku.
  • Když nás nikdo nevidí, cvičíme: Silou tlačíme bradu dopředu, po krátké výdrži se uvolníme a několikrát za sebou cvik opakujeme.

Navíc jsou tu ještě možnosti, jak opticky prodloužit krk a odvrátit pozornost od dvojité brady, když už je tu. Hlavně nenosíme dlouhé vlasy, ale dáme přednost krátkým. Výstřihy mají být prodloužené, nejlépe špičaté, popřípadě oválné. Dobře působí nějaká ozdoba na jejich konci. Límečky volíme co možná nejužší, odsazené od šíje. Náhrdelníky se hodí dlouhé, přesahující výstřih. U krku žádné výstřední kombinace, které by přitahovaly pozornost k dvojité bradě!

Pomůže lékařský zákrok

K modelaci obličeje, zejména baculatějších tváří a podbradků je možno využít kromě tradiční plastické chrirurgie také obličejovou elektrolipolýzu. Podobně jako při aplikaci na tělo, i zde dochází k aktivaci metabolismu v podkožní tukové tkáni elektrickými impulsy při použití ultratenkých jehliček. Požadované partie zeštíhlí a zvýrazní rysy obličeje. Ošetření je téměř bezbolestné, lékař je provádí ambulantně. Doporučuje se kúra nejméně sedmi sezení při frekvenci jednou týdně, ale často stačí i méně návštěv vzhledem k tomu, že obličejové partie jsou citlivější. Každý zákrok předchází podrobný vstupní pohovor a laboratorní vyšetření.

Dvojitá brada jako vizitka

Dvojitá brada je podle jedné typologie prý symbolem lidí, kteří si umějí s požitkem vychutnat život. Milují dobré jídlo a velmi rádi vaří! Říká se o nich, že jsou velmi odolní a patří k obratným diskutérům. Ostatní zřejmě dovedou ocenit jejich zábavnou povahu, neboť jsou ve společnosti vítáni. Důležitým znakem těchto jedinců je vášnivost. Muži s dvojitou bradou mají talent pro vydělávání peněz. Pouhé hromadění majetku je však neuspokojuje, dokáží s ním velkoryse nakládat.

Víte, že…

… dvojitou bradu měl i krokodýl, logo značky Lacoste? Nosil ji od roku 1927, kdy značka vznikla, do roku 2002. Tehdy prošel krokodýl omlazovací a zeštíhlovací kúrou a designeři agentury Seenk mu dvojitou bradu odstranily.

Podbradek nebo dvojitá brada určitě není něco, co by nám přidávalo na půvabu. Jen málokdo se však této zradě vyhne, především proto, že včas nemyslíme na prevenci. Když už jej jednou máme, je náprava velice těžká. Přesto však stojí za pokus.

Jak na dvojitou bradu

Především denně omýváme šíji kvalitním mýdlem, opláchneme ji teplou i studenou vodou, bez zbytečného tření osušíme ručníkem a jemně vklepeme výživný krém. Jednou týdně pak namočíme ručník do hodně teplé vody a vyždímaný omotáme kolem krku. Zábal necháme působit asi minutu a na stejnou dobu jej vyměníme za studený. Proceduru opakujeme alespoň třikrát a závěrem ošetříme pokožku kvalitním krémem. Kromě toho je třeba chodit se vzpřímenou hlavou a spát na co nejrovnějším lůžku. Když nás nikdo nevidí, cvičíme: Silou tlačíme bradu dopředu, po krátké výdrži se uvolníme a několikrát za sebou cvik opakujeme. Navíc jsou tu ještě možnosti, jak opticky prodloužit krk a odvrátit pozornost od dvojité brady, když už je tu. Hlavně nenosíme dlouhé vlasy, ale dáme přednost krátkým. Výstřihy mají být prodloužené, nejlépe špičaté, popřípadě oválné. Dobře působí nějaká ozdoba na jejich konci. Límečky volíme co možná nejužší, odsazené od šíje. Náhrdelníky se hodí dlouhé, přesahující výstřih.U krku žádné výstřední kombinace, které by přitahovaly pozornost k dvojité bradě!

K modelaci obličeje, zejména baculatějších tváří a podbradků je možno použít kromě tradiční plastické chrirurgie také obličejovou elektrolipolýzu. Podobně jako při aplikaci na tělo, i zde dochází k aktivaci metabolismu v podkožní tukové tkáni elektrickými impulsy při použití ultratenkých jehliček. Požadované partie zeštíhlí a zvýrazní rysy obličeje. Ošetření je téměř bezbolestné, lékař je provádí ambulantně. Doporučuje se kúra nejméně sedmi sezení při frekvenci jednou týdně, ale často stačí i méně návštěv vzhledem k tomu, že obličejové partie jsou citlivější. Každý zákrok předchází podrobný vstupní pohovor a laboratorní vyšetření.

Dvojitá brada jako vizitka

Dvojhitá braba je podle jedné typologie prý symbolem lidí, kteří si umějí s požitkem vychutnat život. Milují dobré jídlo a velmi rádi vaří! Říká se o nich, že jsou velmi odolní a patří k obratným diskutérům. Ostatní zřejmě dovedou ocenit jejich zábavnou povahu, neboť jsou ve společnosti vítáni. Důležitým znakem těchto jedinců je vášnivost. Muži s dvojitou bradou mají talent pro vydělávání peněz. Pouhé hromadění majetku je však neuspokojuje, dokáží s ním velkoryse nakládat.

Víte, že…

… dvojitou bradu měl i krokodýl, logo značky Lacoste? Nosil ji od roku 1927, kdy značka vznikla do roku 2002. Tehdy prošel krokodým omlazovací a zeštíhlovací kúrou a designeři agentury Seenk mu dvojitou bradu odstranily.

0 komentář

Související

Váš názor