Domů Ostatní Stavebnice Boffin Magnetic přinese nejen spoustu zábavy

Stavebnice Boffin Magnetic přinese nejen spoustu zábavy

od admin

Vybírání vhodného dárku pro děti může být velmi stresující. Pokud je na vašem seznamu obdarovaných dítě mající v podstatě vše, co si může přát,vybrat dostatečně vzrušující a nápaditý dárek je obtížný úkol.

Většina lidí sáhne po panence, videohře, plyšákovi či stavebnici, která která není ničím zajímavá. Zvolte jedinečný kreativní dárek, který s nadšením otevřou a nebudou se od něj chtít odtrhnout. Nechte je vytvářet 3D umělecká díla nebo praktické produkty prostřednictvím unikátní elektronické stavebnice Boffin Magnetic. Vykouzlete jim úsměv na tváři a zahoďte obavy, že váš dárek skončí nepovšimnutý na dně skříně.

Stavebnice Boffin Magnetic

Stavebnice Boffin Magnetic je vhodná pro kluky i holky

Jak název napovídá, stavebnice funguje na magnetickém principu a vodivé plochy. Ačkoli je stavebnice elektronická, je vhodná pro děti již od osmi let. Přiložené návody jsou velmi jednoduché, lze využít také videopostupy a YouTube. Dětem nehrozí žádný úraz, stavebnice je zcela bezpečná.

Prostřednictvím stavebnice Boffin Magnetic lze vytvořit až 200 různých produktů – hodiny, měření reakční doby člověka, měření vodivosti ve všem, co vás napadne, osvětlení, herní konzoli a mnoho dalšího.

Oblíbeným doplňkem je magnetická podložka, díky použité technilogii ji lze použít z obou stran.

Stavebnice Boffin Magnetic

Sestavováním předmětů se dítě zábavnou formou dozvídá, jak fungují běžné věci kolem něj. Samotné tvoření je velmi zábavné, a současně poučné, což dělá ze stavebnice Boffin Magnetic dokonalý dárek. Zábavné seznámení se základy elektroniky může být pro mnoho dětí impulsem k dalšímu zkoumání a vzdělávání.

Děti mohou vytvářet předměty s rodiči, kamarády nebo spolužáky.

Darujte dětem současně zábavu i poučení, probuďte v nich zvídavost a kreativitu jedinečným dárkem – stavebnicí Boffin Magnetic.

Související

Váš názor