Domů Ostatní Trápí vás povadlá víčka? Pomůže přístroj Surgitron!

Trápí vás povadlá víčka? Pomůže přístroj Surgitron!

od admin

Každý rok života se na našem těle podepíše. Nejvíce jsou vidět změny v obličeji. Přibývá vrásek, pokožka ztrácí svou pevnost a barvu. Muži i ženy mají často problém s povadlými víčky, které je trápí nejen po estetické stránce. Někdy mohou povadlá víčka omezovat vidění. Je to váš problém a hledáte způsob, jak se povislých víček zbavit?

Odborná pomoc od Arte Clinic

Oční víčkoNa povislá víčka nepomůžou krémy ani masáže. Víčka jsou povislá z toho důvodu, že povolila kůže. Tu je třeba odstranit, jinak se mohou víčka zvětšovat a způsobovat další problémy. Na operace očních víček se v České republice se specializují v Brně. Funguje zde klinika Arte Clinic, která provádí operace horních víček za použití speciální chirurgického přístroje Surgitron, který je mnohem šetrnější než klasický skalpel. Během zákroku přístroj na pokožku působí elektromagnetickým vlněním. Pokožka tedy není tolik namáhána, řez je velmi jemný a zkracuje se tím i doba hojení.

Jak zákrok probíhá?

Nejdříve je nutné si v Arte Clinic domluvit schůzku. Zkušení lékaři posoudí váš stav a doporučí vám, co je možné dělat. Konzultace jsou nezávazné. Jestliže se rozhodnete pro operaci, domluvíte si termín. Operace očních víček v Brně se provádí pouze v lokálním znecitlivění a trvá zhruba 40 až 50 minut. Během operace jsou kromě povislé pokožky odstraněny tukové prolapsy (pokud je jich v očním víčku moc, projevují se jako váčky). Po operaci pacient odchází do domácího ošetření. Pro správné zahojení je třeba zůstat doma minimálně 3 dny a snažit se být v klidu. Aby hojení probíhalo lépe, je doporučeno minimálně první dva dny na víčka přikládat studené obklady

Výsledky jsou perfektní

Stehy je vytahují po týdnu. Už za takto krátkou dobu uvidíte, jak byla operace úspěšná. Doba hojení se může lišit. Pokud vás povislá víčka trápí, vyřešte to operací! Více se dozvíte na www.arteclinic.cz.

Související

Váš názor