Domů Ostatní Druhy redukční diet

Druhy redukční diet

od admin

Ukážeme si jaké existují v dnešní době redukční diety. Zmíníme hlavně ty nejvíce známé redukční diety na spálení přebytečných tuků.

Mléčná dieta

Mléčná dieta podle Rajko Dolečka je v poslední době u žen opravdu hodně oblíbená. V článku mléčná dieta se dozvíte více o tom, jak by měla vypadat mléčná dieta. Základe této diety tvoří mléko a mléčné výrobky. Je tam také ukázkový jídelníček, jak třeba může vypadat váš jídelníček během dne.

Atkinsonova dieta

Atkinsonova dieta je založená na tom, že se jedí samostatně sacharidy a samostatně bílkoviny. Je to kvůli tomu, že bílkoviny potřebují kyselé prostředí v zažívacím traktu, ale sacharidy zase potřebuje pro trávení zásadité prostředí. V článku atkinsonova dieta je popsáno jak by měla vypadat atkinsonova dieta. Můžete se také podívat na ukázkový jídelníček takové diety.

Diabetická dieta

Pokud máte cukrovku, tak by jste měly určitě dodržovat dietu při cukrovce. Nesmíte se spoléhat pouze na užívání chemických léků nebo inzulínu. V článku diabetická dieta jídelníček najdete veškerá pravidla diabetické diety. Můžete si také vytisknout ukázkový jídelníček diabetické diety.

Související

Váš názor