Domů Ostatní Letecky k moři nebo na víkend do Paříže? S parkováním na letišti snadno!

Letecky k moři nebo na víkend do Paříže? S parkováním na letišti snadno!

od admin

Cestování letos provází neskutečný chaos, do pohybu se totiž daly miliony cestujících po celé Evropě, kteří touží strávit po dvou letech koronavirových restrikcí dovolenou podle svých přání. Důsledkem jsou všudypřítomné fronty, ztracená zavazadla, zpožděné nebo zrušené lety. Jak si užít dovolenou bez obav? Rozhodně je dobré začít zajištěním nejlepšího možného parkování na letišti Václava Havla v Praze!

Parkování na letišti

Bez stresu z hledání parkovacího místa

Přijedete na letiště a žádný z parkovacích domů nenabízí volné místo. Co v takové chvíli dělat? Přejet na některé z odstavných parkovišť, která se nacházejí v okolí ruzyňského letiště? Situace, kterou dnes a denně zažívají cestující, kteří mají letenky z pražského cestovního uzlu, není neobvyklá. Letošní rok je sice pro cestovní ruch výjimečný, ale odnášejí to cestující. Naštěstí existuje výtečná možnost parkování na letišti, díky které neztratíte ani minutu drahocenného času. Se Smile Parkingem tak letadlo nikomu neuletí.

Stačí přijet na letiště

Jak je to možné? Stačí přijet na letiště a zaparkovat u budovy EUROPORTu, pak už jen zbývá předat klíčky. Vše je možné vyřídit bezkontaktně, pro jistotu se doporučuje vůz nafotit nebo natočit na video. Klíčky vložit do boxů u kanceláře Smile Parkingu a můžete se rovnou vydat k check-inu nebo k bezpečnostní kontrole. Snadné, že? Díky online objednávce budete mít dopředu veškeré informace, navíc si můžete vybrat z venkovního nebo garážového stání. Během vašeho pobytu nebo služební cesty profesionálové přeparkují váš vůz na odstavné parkoviště a přistaví jej ve správnou chvíli na dohodnuté místo.

Vyčištěné a s nahuštěnými pneumatikami

Tím však výhody valet parkingu rozhodně nekončí. Také vyzvednutí vozu probíhá bezkontaktní formou skrze boxy, nezáleží tedy na hodině příletu. Stačí naťukat pomocí chytrého telefonu požadované informace a vyzvednout klíčky a parkovací kartu. Pak už jen dojít k vozu a odjet domů. V rámci nabízených služeb lze objednat také čištění interiéru nebo tepování sedaček, samozřejmostí je dohuštění pneumatik, případně nastartování vybité baterie. A co víc? Cena je pohyblivá, nízké ceny za parkování platí při včasném objednání, proto nesmíte s objednávkou otálet.

Související

Váš názor