Domů Ostatní Nový byt v Praze se stěhováním ještě letos? Vackov nabízí poslední volné jednotky!

Nový byt v Praze se stěhováním ještě letos? Vackov nabízí poslední volné jednotky!

od admin

Upsat se k hypotéce na byt v lokalitě, kde ještě bují zeleň a projekt je teprve na papíře? To se každému nechce, a právě pro takové zájemce se nabízí několik málo volných jednotek ke koupi v rámci developerské výstavby na Žižkově. V horní části zvané Vackov buduje právě Metrostav Development rezidenční bydlení s 272 bytovými jednotkami o různých dispozicích, které mají možnost parkovat v podzemí. V současné chvíli však zbývá posledních pár bytů, není radno otálet!

Nový byt v Praze

V horní části Žižkova

Žižkov byl dříve čtvrtí, které bylo radno se vyhnout. Tato doba už je dávno pryč, v posledních deseti letech zažívá třetí městská část nebývalý rozvoj infrastruktury a rozrůstá se o nové bytové projekty. Jedním z nich je projekt Byty u parku, který navazuje na předešlé etapy výstavby v okolí ulic Malešická, Rixdorfská nebo Olgy Havlové a bydlet na Praze 3 znamená užívat si výhod života velkoměsta. Tyto bytové domy nadto navazují přímo na blízký park Židovské pece, noví obyvatelé se mohou těšit z překrásných výhledů do zeleně nebo na město.

Bydlení s výtečnou dostupností

Dojíždět daleko za Prahu nebo složitě přestupovat z míst, kam nevede ani autobusová linka? To se novým obyvatelům rozhodně nestane, protože bytové domy se staví v horní části Žižkova, kde je perfektní dopravní spojení městskou hromadnou dopravou na všechny tři linky metra. Od dveří bytu je to jen několik málo minut na metro, což ocení singles, senioři i rodiny s dětmi. Rodinnému bydlení v Praze na Žižkově nahrává také skutečnost, že v okolí jsou školy, školky a sportovní či zájmové kluby.

Bydlení s výtečnou dostupností

Pro milovníky metropolitního života

Pro koho jsou byty určené? Rozhodně pro všechny, kteří milují tep velkoměsta a nedokáží si představit život na venkově nebo v satelitu za městem. Zajímavá nabídka zaujme také ty, kdo touží po příležitostech, které město nabízí ve všech sférách. V současné době se projekt dokončuje, předpokládané předání novým majitelům je naplánované na konec roku 2022. Zbývá několik bytových jednotek, které mají k dispozici terasu, lodžii nebo předzahrádku.

Související

Váš názor