Domů Bydlení Kde můžu platit kartou Benefit Plus

Kde můžu platit kartou Benefit Plus

od jezzina

Platební kartou Benefit Plus lze uhradit poskytnuté služby z oblasti sportu, kultury, zdraví, cestování a vzdělávání na většině obchodních míst. Karta Benefit Plus může fungovat rovněž coby e-stravenková karta pro platby v restauračních zařízeních. V partnerské síti Benefit Plus je možno nalézt víc než osm tisíc obchodních míst na celém území České republiky.

Moderní řešení žádá i moderní přístup uživatelů

Společnost Benefit Management působící na české trhu od roku 2003 je správcem benefitových programů víc než dvou stovek nejvýznamnějších společností u nás a na Slovensku.

O programu Benefit Plus společnost uvádí: “Benefit Plus je program volitelných zaměstnaneckých benefitů spravovaný prostřednictvím internetové aplikace dostupné on-line 24 hodin denně.” Lze jej aplikovat na všechny počítače, tablety a smartphony (iOS a Android). “V rámci této aplikace má každý zaměstnanec přístup ke všem firemním benefitům a v rámci přiděleného rozpočtu si může „nakupovat“ nejrůznější služby nebo objednávat interní benefity,” uvádí společnost.

Zaměstnanci, kterým obvykle kartu zřídí jejich zaměstnavatel jako dani nepodléhající bonus, mohou prostřednictvím této aplikace aplikace objednávat služby z oblasti sportu, kultury, cestování, zdraví nebo vzdělávání.

Mimo to rovněž zaměstnavatelům umožňuje spravovat i složitější interní zvýhodnění jako jsou:

 • stravenky,
 • týmové benefity,
 • příspěvky na penzijní připojištění
 • anebo nákup dodatkové dovolené.

Jak lze výhody z programu Benefit Plus čerpat

Uživatelé programu Benefit Plus mají možnost služby využívat a platit:

 • prostřednictvím SMS voucherů,
 • vytištěných e-voucherů,
 • platbou přes platební bránu,
 • platbou přes mobilní aplikaci
 • nebo kartou Benefit Plus.

“Poukázky si zaměstnanci sami vystavují v cafeterii a je jimi možné platit v celé síti našich smluvních partnerů,” připomíná provozovatel programu. “Jejich hlavní výhodou je rychlost objednání benefitu a možnost okamžitého čerpání služby.”

Mobilní aplikace Benefit Plus

V partnerské síti Benefit Plus bylo v roce 2017 zapojeno víc než osm tisíc poskytovatelů z celé republiky. Podle provozovatele programu obchodních míst stále přibývá. Mezi partnery Benefit Plus patří:

 • největší tuzemské cestovní kanceláře,
 • populární wellness centra a posilovny,
 • golfové kluby
 • nebo nejrůznější zdravotnická zařízení.
 • Nově i restaurace a další zařízení pro využívání e-stravenek

Mobilní aplikace Benefit Plus umožňuje snadno a rychle přijímat platební karty Benefit Plus na jakémkoliv mobilním zařízení s operačním systémem iOS nebo Android. Mobilní aplikace je ideální tam, kde není pokladna napojena na internet.

Když nevím, zeptám se

Může se stát, ačkoliv takových případů bude stále ubývat, že je elektronický způsob firemních benefitů poskytnut člověku, který si v oblasti mobilní osobní elektroniky není příliš jistý. Pro tyto případy a pro všechny jiné nejasnosti, které se nepodařilo zájemci o informace nalézt na webových stránkách věnovaných programu Benefit Plus, je zřízena inofolinka. Na ní je možno získat informace o podrobnostech užívání, ale i o tom, jakým způsobem vyhledávat partnerský místa programu Benefit Plus – a vše, co uživatele zajímá.

Infolinka Benefit Plus

Telefonická linka je k dispozici každý pracovní den od 8.30 do 17.30 hodin.

 • Telefon: +420 225 377 777
 • E-mail: info@benefit-plus.cz

 

Zdroj: S využitím veřejných oficiálních údajů provozovatele programu Benefit Plus

Související

9 komentáře

Baranová 8.11.2018 - 16.16

Dobrý den, můžu platit kartou benefit plus v multikině cinestar? Děkuji

Reply
Anonym 29.11.2018 - 11.56

zkoušela jsem v Galaxii – kartou nelze, jen sodexo poukazy ano – FLEXIPASS, RELAXPASS

Reply
Simi 22.12.2018 - 11.59

Nemuzete si nechat vystavit fakturu na zaměstnavatele s vašim jmenem/osobním číslem a tak? U nás to tak čerpat z kafeterie jde.

Reply
Dorry 10.7.2019 - 11.05

Ano jde 🙂 chodíme na benefit do kina minimálně rok :). Jen se vám strhne ještě k cenám za vstupenky, 10kč za platbu kartou benefit plus 🙂

Reply
Jiří 18.7.2019 - 22.45

v naší provozovně platební kartu benefit plus terminál nechce brát co s tím ???

Reply
Anonym 22.7.2019 - 20.04

Běžná věc, kartou Benefit Plus prostě jídlo v restauraci nezaplatíte, i když mají autorizovaný terminál. .. Dnes se nám dokonce stalo, že jsme nezaplatily BP kartou večeři za 380Kč . Terminál servírky se připojil k účtu, ale neviděl tam žádné peníze , tak platbu odmítl, načež hned vzápětí mi přišla SMS s výpisem účtu kolem 4000 Kč kreditu a upozorněním na odmítnutí platby. Servírka na to koukala jako z jara , když jsem jí mobil ukázal. U Sodexho nebyl nikdy žádný problém.

Reply
Pavel 23.1.2021 - 14.45

Jsou někde nějaké obchody se sportovním oblečením, kde je možno platit kartou BP.

Reply
Matyáš 8.6.2021 - 14.58

Jde u nějakého obchodu s jízdními koly
Platba benefity

Reply
Milos 27.11.2022 - 16.35

Existuje seznam obchodů se sportovním vybavením, kde se dá zaplatit kartou benefit plus? Pokud ano tak kde?

Reply

Váš názor