Domů Ostatní Slavnostní prostření stolu: Sety příborů Porkert

Slavnostní prostření stolu: Sety příborů Porkert

od admin

Chtěli byste pozvednout úroveň stolování? Čeká na Vás důležitá událost, kterou budete hostit? Možná pro Vás bude překvapením, že pro správně prostřenou tabuli jsou nezbytné kvalitní příbory z nerezu. Správně zvolená sada totiž dokáže pozvednout obyčejné jídlo v neobyčejnou hostinu.

Začátek je důležitý

Prvním a nesmírně důležitým krokem je stanovení tématu. Jedná se o svatbu, oslavu výročí či narozeniny, nebo jde o důležitý svátek? Pro každou příležitost je vhodný jiný přístup, jiné kombinace barev a odlišné dekorace obecně. Jídelní sety příborů jsou jedním z nejpodstatnějších detailů a na sváteční tabuli reprezentují funkční doplňky. Značka Porkert klade důraz nejen na tradici, ale také na rodinu, proto sety jídelních příborů nesou jména manželek potomků rodu Porkertů. Jsou z kvalitní vyleštěné nerez oceli, která Vám zaručí dlouhé roky používání.

příbory

Jídlo jako zážitek?

Hledáte neokázalou eleganci, která Vás potěší svou tichou krásou a nebude působit rušivě v porovnání s ostatními doplňky a stylem prostírání? Pak je pro Vás nejvhodnější volbou nerezová sada příborů Emilie.

Nebo by se vám líbila sada jídelních příborů, která je ztělesněním rčení „V jednoduchosti je krása.“? Příbory Eva jsou prosté, pravidelných a rovných linií. Přesto svou kvalitou dokáží podtrhnout to nejdůležitější – zážitek, který nám přináší dobré jídlo a setkání se svými blízkými.

Další variantou jídelních příborů, která Vám pomůže s vytvářením nezapomenutelných chvil, je sada příborů Marianna. Je výjimečná svým speciálním pootočeným úchopem nože.

příbory

Kvalita se vyplatí

U jídelních příborů je potřeba vsadit na osvědčený materiál, nejlépe stříbro nebo nerezovou ocel. Kvalitní příbor se pozná už pouhým zvednutím vidličky. Nesmí být lehký, jako hliníkový, ale ani přehnaně těžký a měl by mít komfortní úchop. To vše splňují jídelní příborové sady Porkert, firmy, která je již od roku 1881 ztělesněním tradice a poctivé kvality, na kterou se spoléhaly už naše babičky a maminky.

Související

Váš názor