Domů Účesy Účesy 2014 na denní nošení

Účesy 2014 na denní nošení

od admin

Každá dáma se chce líbit, a to nejenom sama sobě, ale především lidem v blízkém okolí. Tohoto cíle se lze samozřejmě domoci nejrůznějšími způsoby. Vhodné oblečení, obuv nebo doplňky z vás udělají ženu, jež má patřičný styl a vysokou noblesu.

Opomínat byste však neměly na vlasy, které tvoří nedílnou součást každé z vás. Účesy 2014 na denní nošení, s nimiž ohromíte kohokoliv a navíc se budete cítit skvěle.

Hledáte-li praktické tipy z oblasti kadeřnictví a novodobých trendů, s chutí vám poradíme.

Správná délka vlasů

Vaše budoucí účesy a kreativita vzkvétají od délky samotných vlasů. Volit můžete sestřih nakrátko, u něhož nelze téměř nic

Účesy 2014 na denní nošení

Účesy 2014 na denní nošení

dělat a jeho výsledná podobě je až několik málo obměn zcela jasná. Daleko více možností vám předkládá střední délka vlasů nebo jejich dlouhá podoba.

Teprve v takovém případě se můžete vyřádit a tvořit si na hlavě účesy 2014 na denní nošení.

Rozpuštěné vlasy nebo culík?

Naprostým základem jsou vlasy na volno. I tak s nimi můžete provádět všemožné věci. Například zvolit mokrý efekt, dát si vlasy za uši nebo je efektivně zkrátit na slušivě vypadající mikádo.

Nelíbí-li se vám jednoduchá rovná úprava, je možné vytvořit pravidelné kudrlinky nebo si je sepnout do culíku. V tom případě se rozlišuje culík nízký nebo ten vysoký, při němž si husté vlasy vyčešete vzhůru a obnažíte větší část svého krku.

Opomíjet není radno ani na ofinu, která dokáže poměrně výrazně změnit celkovou vizáž obličeje.

Doplňky do vlasů

Spoustu dalších možností tvorby vám nabízí nejrůznější vlasové doplňky, s nimiž mohou být účesy 2014 na denní nošení skutečným originálem. Stačí jen zapojit svoji fantazii a využít řadu sponek, gumiček, klipsů a jiných prvků.

Starejte se o svůj zevnějšek, jako o naprostý celek a nevynechte žádnou zásadní část. Vlasy patří k vaší osobní image, proto si dejte záležet.

Související

Váš názor