Domů Účesy Účesy pro polodlouhé vlasy

Účesy pro polodlouhé vlasy

od Jana Poncarová

Máte vlasy, které sahají k ústům nebo po ramena? Pak jde o polodlouhé vlasy, které jsou u žen velmi oblíbené. Jsou totiž nejen praktické, ale také nabízejí vytvoření nejrůznější škály účesů. Jaký účes pro polodlouhé vlasy si zvolíte vy?

Vlasy jsou ozdobou každé ženy. Jen málokterá z žen se ale může pyšnit dlouhou bujnou kšticí, která sahá až na konec zad. Většina z nás nosí mnohem kratší vlasy, protože větší délku nám jejich kvalita (a někdy také praktické důvody) nedovolí.

Polodlouhé vlasy a účesy sluší všem

Pokud patříte k těm ženám, jimž vlasy sahají k obličeji nebo k ramenům, máte polodlouhé vlasy. Jde tedy o kompromis mezi dlouhými a krátkými vlasy. Tento kompromis ale vůbec není špatný! Polodlouhé vlasy totiž patří k jedněm z mála, které sluší téměř každému! Navíc nabízí velké množství úprav a účesů. Můžete je totiž pěšinkou rozdělit na přesnou půlku nebo sčesat na patku. A co ocení většina žen, polodlouhý střih vlasů je velmi praktický, což oceníte v běžném životě.

Účesy pro polodlouhé vlasy: Praktické i extravagantní

A to ještě není vše! S polodlouhými vlasy můžete na své hlavě vytvořit doslova zázraky! Polodlouhé vlasy se hodí pro vytváření extravagantních i elegantních účesů. Stejně dobře s nimi ale vytvoříte i sportovní účesy. Podtrženo a shrnuto – s polodlouhými vlasy vytvoříte téměř jakýkoli účes!

Oblíbeným účesem pro polodlouhé vlasy je tzv. vrstvený střih, který dodá účesu vzdušnost a šmrnc. Skvěle vypadá, pokud tento účes doplníte lehkým melírem.

Účes pro polodlouhé vlasy s ofinou

Jestliže holdujete ofině, i v tomto případě je možná její kombinace s polodlouhými vlasy. Módní a často vyhledávanou záležitostí majitelek polodlouhých vlasů je také vrstvený účas s pěšinkou, která je sestřižená po ramena. Sestřižené vlasy, které padají do obličeje, působí šmrncovně a žensky.

Související

Váš názor