Domů Ostatní Zapomeňte na mechanické čistění pleti! Přichází účinnější ultrazvuk!

Zapomeňte na mechanické čistění pleti! Přichází účinnější ultrazvuk!

od admin

Starost o pleť je určitě jednou z věcí, na které nesmíte zapomínat. Možná i vy jste se už setkala s problémem, že vaše pokožka byla po mechanickém čištění pleti u kosmetičky červená, podrážděná a citlivá a co víc – efekt nebyl téměř žádný. Potom věřte, že v tom nejste sama. Jestliže hledáte efektivnější řešení, na jehož konci je perfektně čistá pleť, můžete vsadit na speciální metodu čistění pleti ultrazvukem. Jedná se o ošetření, které se dostalo i do českých kosmetických salonů! Jak probíhá a kde ji můžete podstoupit?

Proč je ultrazvuk lepší volbou!

Čištění pleti

Čištění pleti

S běžným čistěním pleti se pojí mnoho problémů. První je ten, že kosmetičky často používají málo šetrné přípravky, které se mohou na stavu pleti negativně podepsat. Po takovém čištění je narušena vrchní vrstva pokožky, pleť je napjatá, červená a efekt nízký. Navíc tato metoda není vhodná pro osoby s citlivou pletí. Právě to vše ale při čištění pleti ultrazvukem nehrozí. Jedná se o velmi šetrnou a současně super efektivní metodu.

Bez bolesti, rychle a se super efektem

K čistění pleti se používá speciální ultrazvuková špachtle, kterou se přejíždí po pokožce. Nehrozí tedy, že by došlo k podráždění pleti. Metoda je založena na působení vysokofrekvenčních vibrací – ultrazvukové vlny pronikají do pokožky a tak čistí všechny nečistoty a zároveň ji jemně masírují. Ultrazvuk dokáže vyčistit zanesené póry a dojde i k odstranění odumřelých částí pokožky. Dochází tak k čistění a oživení struktur, takže je pleť po ošetření svěží a krásná. Jedná se o naprosto bezbolestnou metodu. Protože nejsou používány žádné chemické či jiné přípravky, je tato metoda vhodná i pro osoby s hypercitlivou pokožkou i pro ty, kdo trpí kuperózou.

Na co si musíte dát pozor

Pokud se rozhodnete pro čištění ultrazvukem, budete mít jistotu zářivé pokožky! Pozor si musíte dát jen na to, aby byl k ošetření použit opravdu kvalitní přístroj. Radíme vám proto: navštivte kosmetický salon Brno. Právě zde najdete špičkovou kvalitu! Super je, že se na ošetření můžete objednat online. Salon se nachází v centru a pozor – pro klienty mají i bonus v podobě hodinky parkování zdarma.

Související

Váš názor