Domů Vztahy Přání k narozeninám pro muže: Texty

Přání k narozeninám pro muže: Texty

od jezzina

Někteří gratulanti mají zakořeněno, že by přání k narozeninám mělo být tak nějak vtipné, a pokud možno vtipné ve verších. Pro tyto „žertéře“ se vytvářejí sborníky všemožných přáníček. Dostávají se do oběhu, a tak je možno, že se ta nejlepší, nejvtipnější nebo nejmoudřejší přání k narozeninám dostanou k oslavenci z různých stran a v různá výročí.  Z původně neotřelých vtipných přání se tak stává „tradiční klasika“. Snad by se některé z uvedených přání k narozeninám pro muže mohlo hodit?

Padesátka přání k narozeninám pro muže: texty

 1. Co bych ti tak asi mohl k narozeninám přát? Asi to bude hromada přátel, opravdová láska, pevné zdraví, kopa dárků, věčný smích, nekonečné štěstí, litry piva a kopy jídla. To by to mohlo stačit, ne? Přeji ti krásné narozeniny!
 2. Člověk ví, že se stává starým tehdy, když jediná věc, kterou si přeje k narozeninám je, aby mu nikdo nepřipomínal, že je má. Vše nejlepší k narozeninám!
 3. Další rok za námi a ty jsi zase o rok starší. No vlastně, superhrdinové nikdy nestárnou, nebo ano? Užij si narozeniny a ať se splní všechna tvá přání a sny.
 4. Další rok života za tebou a další místo na těle, které tě bude od teď pobolívat až do konce života. Přeji ti hodně štěstí, lásky a zdraví.
 5. Dnes je ten den, kdy musím ti přát, abys měl v životě vše, co máš rád. Dnešní den a své narozeniny si užívej, neboť ty ze všech na světě jsi ten nej.
 6. Dnes narozeniny své slavíš, tak ať náramně se bavíš, jak málokdo borec jsi úžasný, tenhle den pro tebe musí být výjimečný.
 7. Holky, prachy, zdraví a tak dále, k tvým dnešním narozeninám, přeji ti, můj kamaráde a ať nejsi nikdy sám.
 8. Chápu, že člověk nemá rád narozeniny, když od ostatních dostává jen prapodivné dárky a pitomá přání s ještě pitomějšími texty uvnitř a když mu navíc každý připomíná, že je zase o rok starší. Přesto, všechno nejlepší!
 9. Chlap, který na svoje narozeniny nikdy neudělal žádnou pořádnou blbost nebo pořádný trapas, nikdy svoje narozeniny pořádně neslavil. Všechno nejlepší k narozeninám!
 10. Jak starý bys byl, kdybys nevěděl, jak starý jsi?
 11. Jedna z nejlepších věcí na světě, kterou znám, je slavit s tebou tvoje narozeniny. Hodně štěstí, zdraví, peněz a lásky.
 12. Jen si to představ. Kdybychom se líhli z vajec namísto porodu, neslavili bychom narozeniny, ale něco jako „Vyklubeniny“. Přeji ti krásné narozeniny.
 13. Jestli ty svoje narozeniny slavit nechceš, tak je neslav a vykašli se na to, že tě někdo přesvědčuje, abys je slavil. Na hřbitovech jsou mraky lidí, kteří je neslaví už dlouhá léta. Všechno nejlepší k narozeninám. Hodně štěstí, zdraví a lásky!
 14. K tvým narozeninám mám pro tebe jednu radu. Směj se, dokud máš vlastní zuby. Hodně štěstí k narozeninám!
 15. K tvým narozeninám ti přeji, aby ti stačil dech ke sfouknutí všech svíček na narozeninovém dortu.
 16. Když ti na narozeninovém dortu přibude další svíčka, většinou to znamená, že ti tvůj doktor přidá další prášek, který budeš muset denně brát. Přeji ti vše nejlepší k narozeninám.
 17. Mám čerstvou předpověď pro tvou letošní oslavu narozenin: Litry alkoholu, nízké standarty chování a mnoho špatných rozhodnutí. Všechno nejlepší k narozeninám!
 18. Mám pro tebe jedno velké přání, aby tvé sny nebyly pouze zdání, ty sny ať vážně prožiješ a šťastný život si užiješ.
 19. Mám pro tebe recept na dokonalou narozeninovou párty: Jedna střízlivá osoba, která bude řídit, 3 exotické striptérky, neomezené množství alkoholu všeho druhu, dostatečná zásoba bylinek. Protřepat, nemíchat. Nemáš zač! Přeji ti úžasné narozeniny.
 20. Na každého jednou dojde a dnes došlo i na tebe. Máš narozeniny, chlape! A tak ti přeji k těm tvým dnešním narozeninám jen to nejlepší!
 21. Narozeniny máš jen jednou ročně, tak to pořádně rozjeď, aby sis tento den pamatoval celý život. Přeji ti k narozeninám všechno nejlepší.
 22. Nedovol nikomu, aby o tobě prohlašoval, že jsi starý, zvlášť když nepotřebuješ naslouchátko k tomu, abys ho slyšel, jak to říká. Krásné narozeniny.
 23. Nechť jsou tvé dnešní narozeniny stejně tak výjimečné, jako den, kdy ses narodil. Samozřejmě bez té krve, křiku a dalších nechutností okolo.
 24. Nechť život přinese ti jen to nejlepší, co člověku tento svět může dát, každý další den ať je o trochu krásnější a máš jen samé důvody od srdce se smát. Přeji ti krásné narozeniny!
 25. Neznáš náhodou nějakou slavnou, nebo významnou osobu, která dnes slaví narozeniny? Já taky ne. Jediný o kom vím, že je dnes slaví, jsi ty. Přeji ti překrásné narozeniny.
 26. Okouzlující, zábavný, krásný, moudrý a bystrý. To jsou slova popisující dnešního oslavence. Ano, mluvím o tobě, krasavče! K tvým dnešním narozeninám ti přeji jen to nejlepší a ať v životě dosáhneš všeho, po čem tvoje srdce touží.
 27. Oslavuj svůj dnešní narozeninový den, přesně tak jak chceš ty sám jen. Zkrátka si užij si své narozeniny, tak jak to neumí nikdo jiný!
 28. Podle výzkumů jsou narozeniny prospěšné zdraví. Statistiky ukazují, že čím více narozenin člověk oslaví, tím vyššího věku se dožije. K narozeninám ti přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a peněz.
 29. Pokud už jsi dospěl do toho stádia života, kdy považuješ za cvičení chůzi do schodů, dobíhání tramvaje nebo zametání, pak nám začínáš stárnout. A abys nám nezestárnul, tak si dej hned padesát dřepů. Přeji ti krásné narozeniny a pořádně je oslav.
 30. Posílám ti stovku balíčků naplněných zábavou, radostí a smíchem. Krásné narozeniny.
 31. Přeji ti, aby sis řádně užil důchodcovské slevy, které můžeš počínaje dneškem využívat. Zasloužíš si je. Přeji ti ty nejkrásnější narozeniny!
 32. Přeji ti, ty můj chlapče, ať nikdy ti není do pláče a ať už se máš jenom líp, dnes jsou tvé narozeniny a můžeš si přát cokoliv.
 33. Přeji ty nejkrásnější možné narozeniny a ať žiješ tak dlouho, abys měl jednou možnost pokusit se sfouknout 100 svíček na jedno nadechnutí. Vše nejlepší!
 34. Přicházím ti poblahopřát a panáka si s tebou dát, oslavu si užijeme, na starosti nemysleme, hodně lásky, peněz zdraví a ať se nic nepokazí.
 35. Rád bych ti popřál, aby se vyplnily všechny tvé sny a touhy, nicméně pokud by se to vážně stalo, neměl bych ti co přát příští rok, takže máš smůlu. Všechno nejlepší k narozeninám.
 36. Rok co rok ti přát lásku, štěstí a zdraví, už mě ani trochu nebaví. Zkrátím to a budu ti přát, ať všechno máš, co máš rád. Přeji ti ty nejkrásnější narozeniny!
 37. Roky jsou jako „suché“ v nose. Čím víc jich je, tím hůř se člověku dýchá. Všechno nejlepší k narozeninám.
 38. Říká se, že lidé zrají jako víno. Ať už je to pravda, nebo ne, ty jsi zase o rok starší a merlotu zatím nesaháš ani po kotníky. Přeji ti krásné narozeniny.
 39. Tak ty náš chlapče milý, hodně lásky, štěstí, zdraví a síly a taky peněz a radosti, nechť nechybí ti nic ke spokojenosti.
 40. Tento den patří jen a jen tobě. Nechť je tedy naplněn nemravnostmi a množstvím dalších povyražení, po nichž tvoje duše prahne. Pořádně si své narozeniny užij.
 41. To že jsi o rok starší, znamená, že jsi také o rok větší frajer. Všechno nejlepší k narozeninám!
 42. To, že už nejsi zrovna nejmladší, poznáš podle toho, že svíčky na dortu stály víc peněz, než ten dort. Všechno nejlepší!
 43. V životě ať všechno se ti daří, úsměv na tváří ti stále září, po strastech ani památky a holky plácáš přes zadky.
 44. Varování: Nadměrné požívání alkoholu na tvé narozeninové oslavě může mít za následek Karaoke. Hodně štěstí, zdraví a lásky.
 45. Většinou se snažím lidem vybrat narozeninové přání, které ve všech směrech odpovídá jejich věku. Naneštěstí pro mě jim došli všechny kamenné destičky a pergameny, takže se budeš muset spokojit s moderní verzí. Všechno nejlepší k narozeninám.
 46. Všechno nejlepší k narozeninám pro největšího krasavce ve městě a blízkém okolí. Užij si párty.
 47. Všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám. Doufám, že stihneš ochutnat ten skvělý dort dřív, než to s tebou sekne.
 48. Vzhledem k tomu, že to byla tvoje máma, kdo se tolik nadřel, aby ses vůbec narodil, tak nevím, jestli by všechny dárky, dort a oslavu neměla dostat spíš ona. Všechno nejlepší k narozeninám!
 49. Zapomeň na minulost, nezměníš ji. Zapomeň na budoucnost, nelze ji předvídat. Zapomeň na přítomnost a už se ksakru napij. Vše nejlepší k narozeninám.
 50. Zestárnout musíš. Dospět můžeš, jen pokud chceš. Přeji ti úžasné narozeniny.

Související

Váš názor